تلفن تماس 02155285111|info@dolphinmobaddelradiator.com

مبدل حرارتی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 رای - امتیاز 5,00
Loading...

مبدل حرارتی

-مبدلهای حرارتی پوسته و لوله

-مبدلهای صفحه ای

به كلیه دستگاه‌هایی كه باعث انتقال حرارت از یک سیال به سیال دیگر می‌شود مبدل حرارتی گفته می‌شود. بنابراین می‌توان از آنها جهت گرمایش، سرمایش و یا تبدیل فاز انواع روغن‌ها، اسیدها، آب وگازهای مختلف استفاده نمود.

این شرکت باتجربه ی کاری بالا وبااستفاده از امکانات تولیدی مناسب ، قادر به طراحی وساخت انواع مبدل های پوسته ولوله متناسب با نیاز مشتریان خود وتحویل آنها با کیفیت بالا ومناسب ترین قیمت در حداقل زمان ممکن می باشد .

امکانات طراحی وشبیه سازی :

مهندسین مجرب این شرکت با دانش فنی خودوباتوجه به محیط پیرامون وسایر مشخصات فنی بااستفاده از نرم افزارهای ASPEN HTFS و ASPEN B-JAC  اقدام ب طراحی مبدل موردنظر می کنند وبااستفاده از تجربه ی سالیان متمادی ارائه دهنده بهترین طرح در این زمینه باشند .

اجزاء اصلی تشکیل دهنده مبدل های حرارتی پوسته ولوله :

پوسته: معمولا از کربن استیل واستینلس استیل درقطر وضخامت های مختلف می باشد

لوله : مسی ، برنجی ، کاپرنیکل ، آدمیرالتی برس ، استینلس استیل درقطر وضخامت های مختلف است

تیوب شیت : ازجنس ،سایز وضخامت های مختلف قابل تولید است .

مزایای مبدل های پوسته ولوله :

-محدودیتی درابعاد واندازه جهت ساخت این نوع مبدل وجودندارد

-هزینه ی کمتری نسبت به مبدل های صفحه ای دارند

-قابلیت استفاده برای دامنه ی وسیعی از کاربردها ومواد صنعتی را دارا می باشند

-سهولت درنگهداری وقابلبت شستشو بااسید

*مبدل های صفحه ای به دلیل بیشتر بودن سطوح انتقال حرارت آن نسبت به حجم آب در گردش از سرعت بالاتری در تبادل حرارتی نسبت به مبدل های حرارتی پوسته و لوله برخوردارند. بنابراین با وجود ابعاد کوچکتر آنها و فضای مورد نیاز کمتر، به زمان کوتاه تری برای تبادل حرارت نیاز دارند. همچنین در صورتی که از مبدل های صفحه ای غیر جوشی که صفحات آن پس از باز کردن پیچ و مهره ها و برداشتن واشرها از هم جدا میشوند استفاده گردد عملیات شستشوی سطوح از رسوبها به راحتی بیشتری نسبت به مبدل های پوسته ولوله ای انجام می شود.

تجربیات وتوانایی شرکت در زمینه ی تولید مبدل های صفحه ای

این شرکت باتولیدات متعددی که در زمینه ی مبدل های حرارتی صفحه ای ، خصوصا مبدل های روغن خنک کن داشته است توانایی بالایی درساخت انواع این مبدل کسب کرده است که مطابق با نیازهای متنوع وگسترده ی صنعت ومشتریان خود می باشد به طوری که تقریباً در این شرکت محدودیتی برای ساخت وتامین این نوع مبدل حرارتی وجود ندارد

مبدل حرارتی – مبدل حرارتی

 

توسط | 2020-09-15T14:24:09+04:30 آگوست 25th, 2018|مقالات|بدون دیدگاه